BAZINĖ ŠRI ŠRI JOGOS PROGRAMA

4 dienų intensyvi Šri Šri Jogos bazinė programa suteiks jums stabilų pagrindą tolimesnei jogos praktikai. Jūs išmoksite pagrindines jogos asanas, kvėpavimo pratimus, atsipalaidavimo būdus. Taip pat aptarsime jogos išmintį, pritaikant ją kasdieniam gyvenimui. Sėkmingai pabaigę 4 dienų kursą turėsite pagrindines žinias, kaip toliau savarankiškai tęsti savo jogos praktiką. Taip pat visuomet galėsite pasikonsultuoti su mokytoja.

Programa vyksta keturias iš eilės einančias dienas, po 2 val. kasdien.

Programos metu:

Jėga ir balansas: jogos padėtys (asanos)

Sustiprinkite ir tonizuokite raumenis, tuo pačiu degindami riebalus ir mažindami cholesterolį. Jogos padėtys taip pat padeda atstatyti lankstumą ir judesių amplitudę.

Energija: jogų kvėpavimas (pranayamos)

Susipažinkite su savo kvėpavimo paslaptimis per kvėpavimo praktikas. Šios praktikos atjaunina jūsų protą ir kūną, taip kad turėtumėte daugiau energijos dienos metu.

Gilus poilsis: meditacija ir atsipalaidavimas

Atraskite Joga Nidrą – efektyvią sąmoningo atsipalaidavimo formą nuraminančią kūną ir protą, bei paruošiančią giliai meditacijai.

Supratimas: jogos išmintis

Sužinokite apie nepakartojamas jogos žinias apie proto ir kūno prigimtis, ir kaip gyventi atsipalaidavusį ir išpildytą gyvenimą.

Jei norite dalyvauti šiuose kursuose, susisiekime el. paštu karolina@gyvenimomenas.lt

“Noriu padėkoti jogos mokytojai Karolinai už puikius jogos pradmenų kursus. Buvo labai įdomu, naudinga, komfortiška. Nuostabus laikas sau – pailsėti, praturtinti save žiniomis ir geromis emocijomis. Ačiū dar kartą!”

– Karolina P., Vilnius

“Pradingo nugaros skausmas”

– Eglė, Vilnius